| Florennce a întrebat:

Am spus mereu ca NU voi mai gresii. Dar fac aceiasi greseala in continuu!
M-am saturat. Nu mai pot traii asa. De fiecare data toate lucrurile au un final nefericit.De ce? Nu stiu.
Cu ce gresesc de mi se intampla asa mereu? Cu ce sunt de vina in faptul ca nu ma intelege nimeni? Am decis sa ma inchid in mine, si asta chiar serios.Dar...mai rau sufar si ii fac si pe ceilalti sa sufere.
Voi ce ziceti? Va rog sa nu ma ironizati.straight face

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte firesc si omeneste sa gresesti. Crede-ma, nu-ti poti pune pur si simplu in cap sa nu mai gresesti. Este imposibil. Pur si simplu o faci. Dar partea buna este ca noi putem invata ceva din greselile noastre.

| etto21 a răspuns:

Esti exact ca mine si ce crezi? sunt baiat 22 de ani si ce ti se intampla tie mi s-a intamplat mie de "n" ori dar ce crezi de fiecare data cand am cazut m-am ridicat am cazut de 9 ori si m-am ridicat de 10. nu gresesti cu nimic esti speciala nu asculta parerile din jur fa ce crezi tu incearca sa razi mai des incearca sa nu mai lasi pe nimeni sa te supere fii tu insuti si o sa reusesti.

| alexutza148 a răspuns:

Poate ai vreo suparare pe suflet, ar trebui sa stai putin timp singura sa te aduni cu gandurile tale si dupa sa inveti sa zambesti, tot secretu sta in felul tau de a fii.tongue