| lol23 a întrebat:

Am stat o saptamana la mare si in ultima zi am stat mai mult pentru ca nu eram multumit de bronz, si am inceput sa ma jupesc. Mi se duce bronzul daca imi dau pielea aia jos?

1 răspuns:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Nu.In realitate pielea ti se deschide la culoare o nuanta, dar foarte putin.Deci stai linistit.Trebuie insa sa-ti hidratezi pielea.Deci da-te cu crema pe tot corpul, mai ales pe partile in care ti se beleste pielea, si nu vei avea probleme.Baftawinking