| MiissGreen a întrebat:

Am terminat anul asta a 8-a si m-am inscris la Colegiul economic Virgil Madgearu din Bucuresti. Nu am avut o medie foarte mare dar intru sigur acolo( 9.10 ), din cate am inteles anul asta sunt mediile extrem de mici...asa ca vroiam sa aflu cine mai vrea in madgearu, poate ne vedem la toamna acolo big grin

8 răspunsuri:
| cristi13 a răspuns:

Eu am intrat in madgearu la economic

| starangel96 a răspuns:

Eu am intrat in madgearu.desi am avut media 9.49 am apelat la partida rromilor[sunt de etnie rroma] ne vedem pe 15 la inscrierii :*

| Catti a răspuns:

Si eu sper sa intru desi am o medie destul de mica 8, 87 blushing

| AdryAnna_1495 a răspuns:

Si eu am intrat la madgearu (8, 88 media )
adry.anna96 care mai e sa imi de addhappy

| MiissGreen explică:

Datongue si eu cred. Sper sa intri si tusmug

| MiissGreen explică:

Pai probabil ca daca intru eu intri si tulaughing deci ne vedem acolosmug

| MarieMarie a răspuns:

Buna MiisGreen, si eu tot in Madgearu doresc sa intru.Intr-adevar mediile vor scadea foarte mult cu aproximativ 50 de sutimi.Eu am media 8, 40 si in aceste conditii sigur voi intra.Tu nu ar trebui sa-ti faci probleme deoarece vei intra sigur.

| Alexandra_5476 a răspuns:

Hi :* si eu vreau sa intru la Madgearu si cred ca am sanse pentru ca am o medie destul de buna(9.o4) uite id-ul meu :alex.andra1496 poate mai vorbim tongue Succes.