| Munteanuana2512 a întrebat:

Am terminat filologie. Urmeaza sa ma inscriu la facultate, insa nu stiu ce sa aleg. Vreau in Bucuresti, optez pentru A.S.E finante banci sau universitate ( litere, administratie si afaceri ). Ce imi recomandati? vreau ceva de viitor happy am avut media 9, 76 la bac

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti matematica, ecomonie de vrei la ASE si la Administratie si afaceri? daca da eu zic ca e mai bine decat Litere... dar poti sa faci ceva cu oricare dintre acestea, daca esti bun, daca inveti.

| Munteanuana2512 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu am mai facut matematica a XI-a si a XII-a, dar inainte ma descurcam, eram buna. intamplarea a fost sa intru la filologie.
acum nu stiu cam in ce consta materia de la ase si adm si afaceri. sper sa fac fata happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Munteanuana2512):

Succes!