| Roxana_Tatarusanu_1994 a întrebat:

Am terminat liceul, profil filologie. iar anul asta vreau sa ma inscriu la facultate. dar nu stiu la care. ce facultate imi recomandati`?! happy

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Depinde ce domeniu te atrage pe tine. Poţi alege Facultatea de limbi străine, Facultatea de Jurnalism, Facultatea de Litere, Facultatea de Drept, Facultatea de Psihologie, etc.

Pa-pa.

| MrNobodyy a răspuns:

Păi eu zic aşa : Engleză, Română, Psihologie, Relaţii internaţionale, Istorie, Economie. e-e Think so. p-p