| stefanutzstefan a întrebat:

Am trecut in clasa a 9 a nu stiu daca o sa am diriginta sau diriginte trebuie sa cumpar flori?

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Nu stiu pe nime care sa mai duca flori pe a 9a :d. Mai bine nu duci la inceput si daca o sa ai diriga o sa ii duci flori cu alte ocazii happy

| Bondarel99 a răspuns:

Eu am dus flori in a 9 a(de fapt nimeni nu a venit fara flori), dar apoi am aflat ca avem diriginte, a fost ceva de genu "mdea, puneti-le pe catedra" si apoi cred ca le-a dat la femeile de serviciu.laughing
Oricum, zic sa iei macar o floare pentru ca asa e frumos.

| clorhidrat a răspuns:

Da, asa ii obiceiul la majoritatea liceelor.

| Olivia28 a răspuns:

Ar fi bine sa cumperi in caz ca o sa ai diriginta. Daca vei avea diriginte poti da florile unei profesoare sau unei fetebig grin