| eu1doar1eu a întrebat:

Intr-o saptamana incep liceul si am o nedumerire: Sa cumpar flori? Nu cunosc clasa si nu stiu ce o sa am diriginta sau diriginte, deci cum sa fac? Multumesc! Dau fundaaaaa

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu conteaza, iei flori oricum, noi asa am facut toti

| LivingLouder a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi problema. Eu o sa sun la secretariat sa intreb ce diriginte am.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Pai e complicat. afla si tu de la noi colegi, apoi vezi cum te descurci

| LaviniaT a răspuns:

E frumos sa iei flori,daca iti doresti sa iei flori si ce conteaza daca ai diriginte sau diriginta,e frumos si dirigintelui sa ii dai flori,eu cred ca si barbatilor le plac florile,pare putin ciudat sa-i dai flori unui barbat, dar nu e ceva rau, sau, mai am o idee, daca ai diriginte si nu vrei sa-i dai lui florile i le dai unei profesoare care ti se pare simpatica...

| AndreiAndrew a răspuns:

Buna, si eu incep liceu intr-o saptamana. Parerea mea e ca nu e nevoie sa cumperi nimic. Daca vei avea diriginta zic sa ii cumperi flori si sa i le dai a doua zi! Sper ca te-am ajutat!