| anonim_4396 a întrebat:

Am uitat sa mentionez la intrebarea anterioara ca ne intelegem perfect 2 zile, apoi ne certam putin si seara "totul e roz", apoi ziua urmatoare ne certam mai rau pentru ca imi spune ca el lasa mereu de la el si ne despartim, apoi ne impacam si el este mai indiferent [asa spune el ca va fi si asa este], apoi iar ne certam raulaughing si dupa cearta asta ne intelegem bine iar [tot in jur de 2 zile]...si de aici este la fel cum am spus mai suslaughing. am dat mai multe detalii... dar funda:X

1 răspuns:
| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Dai detalii da zi-mi si mie un motiv ce BEEP! Mai multe detalii!