| Cristinafgmcriss a întrebat:

Am un coleg de clasa care se da la toate fetele si sa dat si la mine, mereu vine la mine la banca si vrea sa ma combine. Apoi m-a intrebat daca are sanse la mine si i-am spus ca nu stiu. Mie imi place de el dar mi-e frica ca daca vom fi impreuna se va da si la alte fete plus ca nu vreau sa par o fata usuratica cum ar veni.
Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Vrea sa te combine cu altcineva sau vrea sa se combine cu tine? Daca s-a dat la toate fetele, intreaba-l cate sunt pe lista lui inaintea ta si daca-ti convine numarul de ordine, atunci poti accepta. Pana atunci tocmai bine ca iti vei pune si gandurile in ordine.

| FranciscMihai a răspuns:

Eu spun ca cel mai bine este sa îl eviți o perioada

| Enertx a răspuns (pentru FranciscMihai):

Ma de ce dracu ii zici asta, lasa fata sa se combine cu ala laughing.

| Enertx a răspuns (pentru FranciscMihai):

Fata, sari pe el! Daca il placi el da semne ca te place de ce nu te-ai combina cu el? Oricum sunt copilarisme, nu gasesti ceva serios insa nici nu iti trebuie. Nu iti mai pune probleme ca o sa te considere lumea usuratica, nu vad de ce te-ar deranja pana la urma tu te distreziwinking.