| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Nu stiu daca scriu corect, dar incerc cu toata puterea sa scriu pe intelesul vostru.Sa incepem :
Sunt la scoala,mda, nu in Romania, ci in alta tara...
Este aici o unguroaica, e mai mica decat mine la varsta.Azi,la ora de desen (urasc ora de desen), am stat in penultima banca.A intrat unguroaica in clasa, s-a pus in ultima banca din stanga mea. Apoi dupa vreo 5-10 minute s-a pus langa mine in banca.In spatele nostru au venit inca 2 fete..Si asa toata ora, noi 4 tot am vorbit,dar sunt niste faze aici. Unguroaica m-a intrebat pe Ungureasca., mda, sunt in Germania.: "Alex, cum se spune te iubesc pe romana?"I-am spus cum se spune.Stiu si eu ungureste.Recunosc,sunt ungur, dar am locuit in RO. Apoi, in timpul orei, in timp ce vorbeam noi 2 si fetele din spatele nostru,o fata din spatele nostru tot imi spunea ca jobul ei e striptiz si sexul. Eu am intrebat-o daca vrea sa faca cu mine, iar ea a spus ca da.I-am spus ca nu am bani la mine de prezervativ, iar, Unguroaica a spus catre mine "Am eu bani pentru prezervativ".La faza asta cand mi-a spus ca are ea bani de., m-am mirat rau.Si inca tot ma imbratiseaza. Recunosc,si mie imi place de Unguroaica. E frumoasa, desteapta, isteata, si nu se lasa usor la nimeni.Azi cand am iesit de la ore [ultima ora a fost desen],iar un coleg de-al meu a inceput sa isi bata joc de ea. Apoi unguroaica i-a spus colegului meu "Alex [Eu] arata mai bine decat tine, el are abdomen si tu esti gras! Ai doar clisa pe tine, nu ai abdomen!". Apoi colegul meu a inceput sa-si bata si mai tare joc de ea sad.Eu m-am simtit cand a jignit-o, iar eu m-am bagat intre ei 2 si l-am avertizat pe colegul meu,apoi nu a mai spus nimic,ii e frica de mine, stiu.
Vreau sa va intreb ca exista sansa sa ii placa la aceasta fata de mine? Uitati motivele :
-Tot ma imbratiseaza, ea vine la mine, eu nu merg la ea
-M-a intrebat ca cum se spune te iubesc pe romana.Stie ca am locuit in RO.
-A spus ca are ea bani si cumpara un prezervativ. laughing
Exista sanse sa ma placa? Ii voi face si un mic cadou saptamana viitoare.Iar daca o voi castiga, nu voi vrea sa o pierd.
I-am aratat de ce sunt in stare, sunt istet si imi fuge capul.Ba chiar mi-a vazut toata partea corpului.De la buric in sus.Si normal ca am lasat-o cascata.O sa o si invit la un suc, sau o chem sa mergem impreuna sa-i cumpar ceva de la magazin.
Dau fundita celui care ma lamureste.As fi foarte multumit! happy

Răspuns Câştigător
| Cigarettă a răspuns:

Eu credcă te place, din "semnele" pe care ţi le-a dat thinking
Încearcă să te apropii mai mult de ea, s-o cunoşti mai bine, să aflii dacă sentimentul e reciproc[ dacă şi ea te place] şi poate-poate iese ceva smug
Baftă!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da te place, dar nu lasa urechea aplecata pe o parte, daca era om serios nu zicea ca are bani de prezervativ pentru ca spunea ca esti un curvar si te bagi pe interes cu ce prinzi asa ca watch out boy mai investigheazo.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

La faza cu sexul noi doar glumeam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tu ai 14 ani, a propos ..La multi ani! ea cati ani are nenicule de e asa hotarata sa faca sex?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ea are 12 jumate, dar, cum sa spun, ea arata de 17-18.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu te lasa vrajit de cum arata, fi baiat cu capul pe umeri si gandeste de mai multe ori inainte de a face sau a zice cevawinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doamne,intelegeti ca la faza cu sexul noi doar glumeam!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine mai omule, eu n-am mai zis nimic despre pasarica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti manechin ma,ce mai, model, s-a auzit despre tine cum ca ai fi un idol in devenire, si ca te-ar place chiar si baietii. daca gasesti fa rost de multe prezervative, le umfli de ziua recunostintei si le dai drumu in sus sa zboare.