| GrecuCristi a întrebat:

Am un hack pentru 4Story, mai demult mergea inainte sa fie sistemul asta antihack HS.Am incercat sa inchid Anti hackul dar nu merge, am incercat sa il sterg, daca il sterg nu se mai deschide jocul, vreau sa imi dati o solutie sau un hack care sa mearga cu antihackul asta! Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| AdryanG a răspuns:

Nu mai ai nici o sansa in plus ce-ti place asa mult 4story? e najpa e mai misto metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai hack inainte de antihack da-mi si mie hack de la 4story plzz id meu de mess aripioara1970

| mileycyrus200018 a răspuns:

Da e misto metin2 dar e fain 4story daca ai hackul

| mileycyrus200018 a răspuns:

Da e misto metin2 dar e fain 4story daca ai hackul [[[