| razvy_5861 a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie un hack pentru officiale? Adica stiu ca nu e prea legitim dar chiar ma enervai azi. Un fishbot sau attractmob. Mersi anticipat. Funda la hackul care merge.

Răspuns Câştigător
| MasterStefan a răspuns:

Http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-hacks-bots-cheats-exploits-macros/ verifica asta pentru coduri...trebuie sa faci cont dar e imposibil sa nu găsești :))
Si în rest le găsești ușor... dacă nu te descurci acolo asta e...

3 răspunsuri:
| MasterStefan a răspuns:

Nu o sa primești hack aici.Cauta pe google dacă vrei!
Daca găsești- Sper sa fi prins! laughing

| razvy_5861 explică (pentru MasterStefan):

Crezi ca nu am cautat? eu nu intru direct pe TPU fara sa caut macar pe google.

| razvy_5861 explică (pentru MasterStefan):

Multumesc mult

| MasterStefan a răspuns (pentru razvy_5861):

Http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-hacks-bots-cheats-exploits-macros/ verifica asta pentru coduri...trebuie sa faci cont dar e imposibil sa nu găsești :))
Si în rest le găsești ușor... dacă nu te descurci acolo asta e...