| georgianah a întrebat:

Am si eu nevoie de parerile voastre, pentru ca vreau sa cumpar un produs de slabit si am aflat ca slim duo forte (slimduoforte.ro) ar fi cel mai bun! L-ati incercat sau imi puteti recomanda altceva? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KaterinaРомановский a răspuns:

Nu lua așa ceva! Poate vor avea efect pe moment, dar după vei pune dublu! Nu sunt bune de nimic! Mai bine bea ceai verde, fă-ți fresh-uri din fructe, fă exerciții cardio și nu mai mânca seara!

| Adelsi a răspuns:

Buna! Am o prietena care a luat produse de slabit si mai mult se ingrasa decat sa slabeasca, cel mai bine este sa reduci dulciurile, sa mananci legume si fructe, sa nu mai ma mananci sare, sa mananci mancaruri iuti si sa mananci intr-un interval de 8 ore adica daca mananci ceva la 9 la 17 nu mai ai voie sa mananci nimic si fa foarte mult sport

| andreeabede a răspuns:

Buna! Intr-adevar unele produse de slabit nu sunt bune de nimic sau daca te ajuta sa slabesti pui dublu inapoi. Pana sa iau slim duo forte am incercat o gramada de produse si au fost bani aruncati degeaba sad Am fost foarte multumita de aceste capsule. In 2 luni am slabit 8 kg si pana acum nu am pus la loc niciun gram. M-a ajutat foarte mult si faptul ca am primit de la ei o dieta personalizata si o evaluare a tipului meu de metabolism. Eu iti recomand produsul mai ales ca este 100% natural. Mult succes happy