| vivianaroxana a întrebat:

Buna sunt cu prietenul meu de 11 luni si mereu incerc sa fie bine,sa-l fac fericit,dar mereu se intampla cate ceva,ba vorbesc urat,ba ma comport urat, ba il resping..si mereu e suparat pe mine, a zis ca sa saturat..nustiu ce sa fac sa fie binesad

2 răspunsuri:
| Own3r a răspuns:

Pai incearca sa nu te mai comporti urat.Fii persoana care esti cu adevarat.

| badboy50087 a răspuns:

Pur si simplu nu te mai chinui sa fi o alta persoana. Este prietenul tau doar dintr-un motiv si acela pentru ca te place asa cum esti. Din punctul meu de vedere, eu cred ca tocmai faptul ca incerci ca totul sa fie bine creaza acest spatiu intre voi. FII TU INSATI!