| Alondrasarah a întrebat:

Am un prieten f bun (sunt fata) si m-am certat cu el. desi el gresise, eu nu am vrut sa-l iert.si acum el s-a saturat sasi tot ceara scuze. eu vreau sama impac cu el, dar nu stiu cum sa ii spun. vreau sa-mi fie prieten din nou puppy dog eyes sad. ajutor. va rog! sfaturi cer de la TPU, cand nu mi sunt alaturi prietenii. funda pentru sfaturi puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ambiția ta a fost prostească!
Stai cu el de vorbă și motivează că ai vrut să vezi cât de sincer a fost cu tine tot insistând cu scuzele.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| micutadhampir a răspuns:

"Mai stii cand mi-ai cerut tu scuze? M-am gandit sa te iert." laughing

| ganeaa a răspuns:

Buna fi directa si sincera te duci la el si ii spui cea ce simnti fi tare o sa mearga
; 0

| Alondrasarah explică:

Nu ma refer la asta.
el mi era prieten bun.nu mi era iubit sad

| aLy_7407 a răspuns:

Eu zic sa-l uiti daca s-a saturat sa-si ceara scuze insmn ca s-a saturat de tine mai pe ocolite... uital si incearca sa gasesti pe altcineva la un moment dat el se va ruga de tine sa fii cu elwinking