| xAmphetamină a întrebat:

Hei TPU.
Acum cateva saptamani m-am certat cu un baiat care imi era bun prieten. M-am jurat ca nu o sa mai vreau sa ma impac niciodata cu el, dar acum, imi e dor de el si pur si simplu nu stiu cum sa fac sa ma impac cu el. Mi-e jena. pur si simplu. Ce sa fac?!.
Vreau sa ma impac cu el dar nu stiu cum.straight face
Va rog, ajutor, fara jigniri. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau.

Va aprecia asta, depinde de el daca o sa vrea sa va impacati.

Succes.

| xAmphetamină explică (pentru Dariusuu):

Am uitat sa mentionez, i-am zis deja ca-mi pare rau dar nu a crezut straight face

| Dariusuu a răspuns (pentru xAmphetamină):

Lasa-l atunci. Nu merita prietenia ta, tu ai facut ceea ce trebuia.

Sunt sigur ca ai prietenii mai bun decat el.

O zi buna.

| xAmphetamină explică (pentru Dariusuu):

Ai dreptate, doar ca tin la el. MULT>.

| Zaynnn a răspuns (pentru xAmphetamină):

Daca spui ca ti cu adevarat la el, suna-l si spune-i tot ce ai pe suflet, spune-i ca ti mult la el si nu vrei sa il pierzi pentru o prostie de cearta, si in cazul asta, daca iti e cu adevarat un prieten va intelege si te va crede.De aici totul depinde de voihappy

10 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Va fi totul bine. E o chestiune de timp. Tu i-ai spus ce ai avut de zis. E problema lui daca te crede sau nu. Tu poti sa mai incerci sa vorbesti cu el.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Scuze dar viata nu e asa cum vrei u din pacate, ia-l prin surprindere fai o surpriza spune-i ca te simti prost, ca tu ai gresit.
PA!

| Deliα a răspuns:

Cereri scuze

| xAmphetamină explică:

Uitee, el e o fire foarte ciudata. straight face Nu prea intelege... nu vrea sa ma ierte, nu stiu ce sa-i fac, tin la el mult de tot, mult, mult. straight face... astazi, am realizat ca imi lipseste, pur si simplu imi e foarte, foarte dor de el straight face

| Roxiiiiiiiii a răspuns:

Spune-i sa se gandeasca la momentele petrecute impreuna. ce naiba. lasati o simpla cearta sa va desparta.

| Zaynnn a răspuns:

Buna! In primul rand trebuie sa constientizezi ca poate ai avut si tu o parte de vina, incearca sa il suni, sa iti ceri scuze, si incercati sa va impacati pentru ca o prietenie se strica foarte usor, si in general prieteni adevarati nu se gasesc asa pe toate drumurile! Gandeste-te bine la ce ai de pierdut si actioneaza cat mai repede, pana nu e prea tarziu! smug Sper ca te-am ajutathappy