| BolO a întrebat:

Am visat noaptea trecuta ca eram intr-o camera si ma dadeam cu capu de un perete. toata noaptea am visat asta :d! stie careva ce inseamna?

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Poate ai fost agitata sau o sa fii in zilele urmatoare, te framanta ceva. funditaaaaaaaaaaaaa

| Parker a răspuns:

Lmao. ce nasol rolling on the floor
Inseamna ca te framanta ceva si vrei sa te destainuiesti cuiva.Peretele semnifica zidul care te desparte sa ii zici cuiva despre ceea ce te framanta.

| νєησм a răspuns:

Buna, pai in vis se poate orice dar nu este adevarat este doar o lume in care u de fapt dormi dar inca intr-un fel esti treaz/a (nu stiu daca esti Girl sau Boy) poti avea cosmaruri ori vise frumoase nu prea inseamna nimic bafta in continuare si alte vise placute big grin. Funditapuppy dog eyes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insemana ca ai luat-o razna vericulehttp://www.tpu.ro/design/images/emoticons/24.gif du-te si fa-ti un control la cap
Ce dq esti nebun?
Maine o sa sp ca te batea-i singur?\
ESTI NEBUN IN PNM