| DeathTheKid a întrebat:

Am voie sa mananc ciocolata daca am piercing in limba de 5 zile? Stiu ca nu am voie lactate si ma gandeam ca ciocolata contine lapte.

Răspuns Câştigător
| TheStory a răspuns:

Sa nu bei lapte in forma lui pura dar ciocolata nu are nimic.

1 răspuns:
| Morphines a răspuns:

Să-ți scoți imediat drăcenia aia din limbă, tânăro sau ești pedepsită o săptămână!
Hm, dacă nu te doare limba și nu este umflată poți încerca să mănânci. Poți lua de probă, una-două tablete și să stai ~30 de minute pentru a observa dacă există reacții adverse. Dacă totul este OK, poți mânca!winking