| Roby_Stefan_1994 a întrebat:

Anul asta am dat examenul la sfarsit de a 8a, am fost repartizat la un liceu, am depus dosarul la acel liceul si as vrea sa stiu daca ma pot transfera la alt liceu. Dau funda, multumesc!

3 răspunsuri:
| Madu2027 a răspuns:

Cred ca te poti transfera la sfarsitul primului semestru sau chiar in primele zile de scoala nu stiu exact dar cel mai bine este sa intrebi la secretariatul liceului

| EmyBrt a răspuns:

Te poti transfera, dupa primul semestru!
Iti retragi dosarul de la liceul la care esti iar dupa te duci cu dosarul si faci o cerere la inspectorat..de acolo daca se acepta te muta..asa mi s-a intamplat si miehappy

| RaulHD3 a răspuns:

Te poti muta numa de pe clasa a 10-a big grin Asa e normal big grin Funda