| JusTPauL a întrebat:

Are careva cont pe sondajro.com?
Site-ul in care completezi chestionare despre reclama si cica primesti bani. A scos cineva vreodata acei 500 eruo sau e doar un mare teapa?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

E o teapa..toti s-ar imbogati asa, ei vor doar trafic sau sa le completeze lumea chestionarele.Multi au ajuns si nu si-au putut accesa contul sau alte chestii.

| JusTPauL explică (pentru CM7YRE):

Spui doar asa sau ai incercat sau sti pe cineva?

| CM7YRE a răspuns (pentru JusTPauL):

Cat de greu crezi ca e sa-ti aduni referali sau sa-ti faci conturi "false" cu proxy, si sa strangi in 2-3 minute cateva "sute de euro"(in cazul de fata) apoi sa vezi ca nu iti mai merge contul? plus, cauta pe google sa te convingi.Crede-ma,nu ai cum sa faci bani usori niciodata, trebuie sa muncesti pentru ei, ori cel care ofera o suma "exagerata" trebuie sa fie prea stupid sa faca asa ceva.Fa un calcul, sa zicem, cel putin 1, 000 de oameni, 500 euro, ar veni 500, 000 euro nu? Cine crezi ca da atatia bani pe niste amarate de sondaje cu 1, 000 de pareri? Daca erau 1, 000, 000 sau chiar 1, 000, 000, 000 de pareri mai ziceam.Dar asa...have fun, nu te obliga nimeni sa nu-ncerci.