| Winners10 a întrebat:

Am si eu o intrebare. A folosit cineva pana acum site-ul www.softdebursa.com? A scos careva bani reali intradevar? Pentru ca am citit pareri pe internet iar uni zic ca au scos bani si ca merge iar alti spun ca e o teapa. Nici nu sti pe cine sa crezi. As vrea o parere de aici, de la voi. Astept raspunsuri. O zi buna

1 răspuns:
| Cocalaru1997 a răspuns:

Parerea mea e ca e un spam munca e sfanta nu site-uri din astea de castiga dupa urma ta triplu