| loveanime059 a întrebat:

Are ceva daca am urmarit niste anime-uri de 3 ori, adica credeti ca sunt disperata ca urmaresc ceva de prea multe ori?winking

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Nu e nici o problemă. Poţi urmări un anime şi de 10 ori, şi nu se întâmplă absolut nimic. happy Nu eşti disperată, ci doar îţi place acel anime foarte mult şi de fiecare dată când te uiţi la el, te fascinează. Şi eu am păţit asta.

4 răspunsuri:
| LoveAnime4ever a răspuns:

Cred ca glumesti :o
Doar de 3 ori :O:O! Nu cred laughing
Eu cred ca am urmarit de 10 ori pana acum Vampire Knight si Ouran High School Host Club + alte anime'uri!
Eu am inceput sa ma uit la 20 de anime'uri si nici unul nu l'am terminat iar mie imi arde sa ma uit la altele pe care le'am vazut deja laughinglaughing
Eu cum sunt daca tu te consideri disperata? Eu cred ca sunt...
Mai bine imi spui tu ca eu nu gasesc cuvantul potrivit laughing
Chiar nu ma supar!

| SoXiL a răspuns:

Deci daca la 3 ori esti disperata..eu ca m-am uitat la avatar de vreo 15 ori...ce sunt?laughing

| MaryaLovGD a răspuns:

Sincer sa-ti spun nu e nicio problema. Adica eu am urmarit Kwms de 5 ori si inca vreau sa-l mai vad. Si mai multe anime-uri imi plac la nebunie si pot sa le vad de cate ori vreau. Nu trebuie sa fii obsedat ca sa te uiti de 7000 de ori la un anime. Sa ai o zi frumoasa.