| powergirl a întrebat:

Este cineva care a urmarit tot anime-ul Naruto? Va place? Mi-e imi place mult si cred eu ca daca esti inteligent poti invata din el multe lucruri. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Asami a răspuns:

Este adevarat, Naruto si Naruto Shippuden sunt doua anime-uri care merita vizionate, pline de detalii bine puse la punct de catre Kishimoto happy Este plin de actiune si la multe secvente chiar am plans laughing Oricum situatia devine din ce in ce mai interesanta deoarece a aparut razboiul si se pare ca Juubi a fost reinviat, asteptam sa vedem in manga ce se va intampla, daca va putea fi sigilat big grin Eu sincer cred ca il vor opri, dar de cand Kakashi a omorat-o pe Rin (sau cel putin asa se pare) nu imi mai dau cu parerea deoarece ma astept la orice, chiar si la invierea lui Minatolaughing

12 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Urmăresc anime-ul "Naruto" de când aveam vreo patru ani. Au trecut vreo 10 ani de atunci. Anime-ul "Naruto" este fantastic, înafara faptului că te lasă într-un suspans uimitor, de la un episod la altul, poți învăța multe chestii interesante de la acest anime.
Având în vedere că m-am uitat atâția ani la el, bineînțeles că îmi place.
Acest anime, se îmbină puțin cu ficțiunea și viața reală, dar este un baraj uriaș pentru a trece în lumea reală.
Îmi place faptul că, personajele au personalități diferite, şi că totul este construit/ desenat foarte concret. Povestea este complexă, chiar dacă se învârte într-un singur punct, şi anume Naruto.
Mulți ar spune că acest anime este pentru copilași, dar, dacă ei ar fi deschiși la minte, şi-ar da seama că "Naruto" este mult mai mult decât un simplu anime.
Nu ştiu, dar povestea lui Naruto, şi anime-ul în totalitate, a prins cu adevărat viaţă.

| Okami23 a răspuns:

Si mie imi place mult, am invatatmulte chestii despre Japonia si cateva cuvinte in japoneza, poti invata diverse lucruri din el: despre prietenie, familie, iubire etc. citatul lui Naruto ( never give up)

| Never4ever a răspuns:

Eu sunt la episodul 275 si am o parere foarte buna despre acest anime.Actiunea este grozava si emotionanta.Este animeul meu preferat:X

| Alin4uuu a răspuns:

Da si eu sunt de acord cu tine Naruto e un anime care se merita sa fie vizionat

| HonneOnna a răspuns:

Eu cred ca din acest anime poti invata foarte multe lucruri daca esti atent la detalii...Cel putin eu am invatat foarte foarte multe lucruri numai din greselile lui Naruto si dein felul lui de a fi...Nu toti sunt asa, dar e o chestie de perspectivawinking

| aLeXsNs a răspuns:

Da sunt de acord cu tine dar multa lume nu crede la fel!

| Minato1 a răspuns:

Sunt multe persoane carora le place acest anime, Eu sincer cand l-am vazut prima data, l-am vazut pe Jetix (R.I.P Jetix sad) si la inceput nu mi-a placut, mi-e atunci imi placea la nebunie Regele Shaman, dar sa nu deviem de la subiect, L-am vazut din primul episod pana in prezent, si toti prieteni mei stiu ca sunt obsedat de acest anime, m-a prins actiunea, suspansul, drama s.a.m.d, Ce simt eu pentru acest serial? Eu simt ca ESTE CEL MAI FRUMOS ANIME-URI DIN PREZENT, SI TREBUIE SA II MULTUMIM LUI MASASHI KISHIMOTO PENTRU ACEASTA COMOARA.

| IuliaRoxana a răspuns:

Da am urmarit Naruto si acum urmaresc Naruti Shippuden si este foarte interesant

| Dee_Dya_1997 a răspuns:

Eu am ramas la 290 la shipuuden, dar nu stiu ce ep e asta in manga, k s-au term ep de genu asta si n-am chef sa-astept cate o sapt sa apara un ep.
deci puteti va rog sa-mi spuneti cam pe unde ar veni asta in manga?

| mykymykyutza a răspuns:

Raspunsul tau aici...cand erca ma uitam mereu la el, si da poti invata multe lucruri

| Pisicuta_Roxy_1998 a răspuns:

Da este super am urmarit tot anime-ul si l-am mai vizionat inca o data! eu zica ca de cate ori te uiti la el o sa iti placa si mai mult!