| DanDon02 a întrebat:

Are ceva daca imi petrec mult timp cu fetele si sunt mai " feminin "?

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

În niciun caz, atâta timp cât asta nu implică gesturi feminine sau de gay.
O să pari ciudat în ochii băieților care te văd des cu fetele, dar ele te vor considera super de treabă.
Am și eu un prieten așa.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate sa ridice niste semne de intrebare dar daca tu te intelegi mai bine cu fetele e ok. Din contra, unii baieti o sa te si invidieze. laughing

| DanDon02 explică (pentru Adry05):

Bine atunci laughing, multumesc de raspuns! happy

| darrio2007 a răspuns:

Nu are nimic.Numai ca, in timp, sa nu faci ce fac fetele.

| AFR81 a răspuns:

E problema ta. Nu trebuie sa tii cont de parerea celor din jur, mai ales daca aceasta este rautacioasa. Nu are nimic.

| R0R0 a răspuns:

Nu.E ok.

| DanDon02 explică (pentru R0R0):

Multumesc pentru raspuns!

| R0R0 a răspuns (pentru DanDon02):

Cu placere.

| famrussu a răspuns:

Da asa cum o spus mai sus. si mie imi place sa stau cu fetele mai mult. asa e facut omu fetele atrag baietii si invers...winking

| DanDon02 explică:

Gosa, dispari laughing

| DanDon02 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!winking