| SometimesIneedHELP a întrebat:

Are cineva vreo idee pentru un cadou de majorat? Suntem mai multe persoane care dorim sa facem un cadou pentru o fata care implineste 18 ani. Nu un cadou cumparat asa simplu. Cautam o idee de un cadou original, simbolic, care sa o faca sa-si aminteasca de noi si de acest majorat. Prima data ne-am gandit la un tablou mai maricel cu poze de ale ei si pe spate sa aiba un citat mare. Dar am zis ca e cam meh... Daca aveti vreo idee de ceva sa fie lucrat de mana sau ceva sa para lucrat sau original, orice de genul daca intelegi ce vreau sa zic.
Va multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

O chestie... daca tot va combinati 10 pentru un cadou....sa aiba o valoare cat de cat mare.am fost la majorate unde veneau 5 persoane cu un tricou personalizat.imi venea mie sa ii bat.

| Osirius a răspuns:

Vrei sa-si aminteasca de majorat? Inchiriaza un stripper, eventual ii cumperi si un dildo (LOL).

| RoBoT93 a răspuns:

Un cadou mai special ar fi, inscrierea la o scoala de soferi happy

Parerea mea big grin
Multe persoane vor asta la 18 ani de la parinti, asa ca luati-o inainte parintilor big grin

| Jasonn99 a răspuns:

Un ursulet de plus, biberon si papucei de bebe, daca vreti ceva funny.
Daca vreti ceva serios recomand un parfum mai bun si o bratara inscriptionata.

| Missie997 a răspuns:

Un urs de plus mare cu un tricou personalizat (scris ceva de voi) laughing