| LorReen a întrebat:

Peste 2 saptamani este ziua de nastere a prietenei mele cele mai bune! Va rog, idei pentru cadou! Eu m-am gandit sa ii fac ceva care sa ii aminteasca de mine, de noi 2: un tablou de pus pe birou cu noi 2 si pe spate sa scrie ceva despre noi, despre prietenie, despre cum ne-am cunoscut, despre momentele frumoase, petrecute impreuna, etc. Credeti ca ii va placea? Niste texte, ce as putea scrie pe spatele pozei sau alte idei pentru cadou? Va rog frumos!

Aa. si cam cat m-ar costa sa fac asta(tabloul)? Aveti idee?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| LorReen explică:

happy Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zice un tricou personalizat.pe care sa scrie. ceva de prietenie de exemplu: Prietenia e tot.sau ceva d genu