| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Are prietena de mult si ma place... I-a placut de mine inainte sa fie cu ea(mie atunci nu mi-a placut de el), apoi dupa o perioada mi-am dat si eu seama ca ma inteleg super cu el si ma atrage. A vrut sa fie cu mine dupa ce s-a desp de ea, dar apoi s-au impacat. Eu am pus suflet, ne-am certat, dar acum suntem prieteni f buni din nou. Mi-a spus ca el doar glumea cand flirta cu mine, dar stiu ca nu era asa. Ii spunea unei amice de-a lui care e pr cu mine ca ma place si ca vrea sa fim impreuna. Ar mai merita sa stau cu el dupa toate astea? De cam un an ne cunoastem si ne intelegem super. SI acum flirtam, dar nu mai e chiar asa. El e tot cu fata respectiva dar se despart des.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fal gelos mai intai din cate am vazut nu stie ce vrea mult succeslaughing

2 răspunsuri:
| FlaVy_7374 a răspuns:

Trebuie sa fi sigura de ceea ce vrei, e greu sa fiti din nou prieteni dupa ca ati fost impreuna si daca consideri ca merita sa strici prietenia pentru o relatie care nu sti cat va fi de stabila( daca zici ca de tot desparte si se impaca)

| LoveUbutUdontCare explică:

FlaVy, nu am fost cu el. AM vrut doar amandoi sa fim, dar pana la urma nu am mai fost fiindca s-a impacat cu ea. Am fost si suntem din nou doar prieteni