| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Suntem prieteni buni, ne placem reciproc, dar el are prietena. A vrut sa stea cu mine inainte, dar nu am reusit, si acum din nou flirtam, dar nu cred ca e ceva serios. Stiu ca ma place si el, dar o iubeste pe ea. Ar merita sa-i dau o sansa daca ar mai vrea sa fim impreuna? Il plac mult(suntem prieteni, doar ca facem des "glume" referitor la noi doi impreuna)

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Joaca de copii!

| LoveUbutUdontCare explică:

Claudiu, eu nu incerc sa-i despart. Nu am incercat nici macar o data. Doar ca il plac mult. Daca eu as fi in locul lui, mi-as pune sperantele in el, nu as fi geloasa pe fata. Daca m-ar lasa pentru ea inseamna ca nu m-a iubbit suficient, si o place pe ea mai mult...nu stiu exact. Mersi, maria :*

| Cjay a răspuns:

smugsmugsmug

pai nah daca vrea stai cu el dar gandeste-te daca ar sta el cu tine si fata aia ar vr sa stea cu el ti-ar place sa te desparta de el?