| Priap a întrebat:

Are rost sa bag la pariuri sportive?

8 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Eu nu te te indamn sa bagi dar un coleg de clasa mai baga si cateodata castiga destul de bine.

| Maioru a răspuns:

Tu poti sa faci cum crezi de cuviinta dar la mine jocurile de noroc nu merg.Nu am castigat nimic niciodata si daca am vazut ca pierd bani nu am mai continuat.Mai bine faci altceva cu banii

| Dayuuum a răspuns:

Da..sa zicem. Dar nu baga mult ca s-ar putea sa regreti.

| Sticket a răspuns:

Nu exista noroc sau ghinion, nimic nu e intamplator.Pariurile,jocurile de noroc au un singur castigator i-a ghici cine?

| Priap explică (pentru Sticket):

Ei?

| Sticket a răspuns (pentru Priap):

Exact.Unii oameni baga de exemplu 50 de lei si se bucura apoi ca castiga 10 lei.Care e logica?

| Priap explică (pentru Sticket):

Corect!

| Sweetish a răspuns:

Da, dar nu mult.