| marcelaangele a întrebat:

As avea o intrebare… prietena mea a cumpărat dintr-un magazin niște pensule de machiaj, dar a mai furat un buretel și o pensula(le-a desfacut in cabina). La ieșire a sunat alarma dar paznicul când i-a căutat in geanta nu a găsit nimic. Exista șanse sa i se mai facă ceva ulterior? Tin sa menționez ca pe camera nu aveau cum sa o vadă.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le-a băgat cumva unde cred eu?

| sierra1 a răspuns:

"prietena mea... a mai furat un buretel și o pensula. Exista șanse sa i se mai facă ceva ulterior?"

doamne dă s-o prindă. Borfașă nenorocită!