| maiacriss a întrebat:

As avea o intrebare…Prietena mea a cumpărat niște pensule de machiaj pe care le-a plătit, dar a și furat o pensula și un buretel(valoare mica aprox. 30 lei) pe care le desfăcute in cabina unde nu existau camere. La ieșire a sunat alarma, paznicul a căutat o, nu a găsit nimic si a lăsat o sa plece. Exista posibilitatea de a se întâmpla ceva ulterior?

1 răspuns:
| varsanofie a răspuns:

Nu are ce sa se intalmple atata timp daca i-a dat drumul. e normal sa te controleze daca suna alarma. data viitoare aveti grija happy