| maiacriss a întrebat:

As avea o intrebare…Prietena mea a luat din magazin un set de pensule pe care le-a plătit, dar pe lângă asta a mai furat un buretel și o pensula(le-a desfacut in cabina unde nu erau camere)La ieșire a sunat alarma și paznicul a controlat-o dar nu i-a găsit nimic.I se mai poate face ulterior ceva? Țin sa menționez ca nu aveau cum sa o vadă pe camere.

4 răspunsuri:
| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Nu, sa stea linistita.

| darrio2007 a răspuns (pentru medicveterinarbucuresti):

Adică sa stea linistita sa mai fure si altadata.

| medicveterinarbucuresti a răspuns (pentru darrio2007):

Sa stea linistita pana o prinde data viitoare. Nu suntem aici sa judecam, am raspuns strict la intrebarea fetei. Educatia se face acasa, nu pe TPU.

| darrio2007 a răspuns (pentru medicveterinarbucuresti):

Nu te-a judecat nimeni. Am completat doar raspunsul tău.