| Resetnicov_Aliona_1999 a întrebat:

As dori sa stiu: Dupa ce intretii o relatie sexuala iti mai cresc sinii sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Daca ai aprox. peste 19 ani, nu va conta daca ai avut sau nu relatii, pentru ca periaoda de crestere a incetat sau e pe cale sa inceteze. Daca esti inca adolescenta, cum esti in crestere, aceasta relatie va devia cursul natural al cresterii si dezvoltarii organismului, cel putin in ceea ce priveste sanii - drept urmare, iti vor creste mai repede.
Sanii nu pot sa scada in dimensiune, doar daca ai vreo boala, cum ar fi casexia hipofizala, foarte grava, in cazul in care ai rpobleme cu hipofiza, dar in cazul tau, in functie de varsta, cum am spus mai sus, fie cresc mai repede, fie cresc de parca nu s-ar fi intamplat nimic.

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Da iti vor creste si inca mai mari.