| gabriel7913 a întrebat:

As dori si eu sa stiu de ce ma simt molest si nu pot manca pana ma satur ci doar un pic si am o sensatie de voma dupa fiecare masa.

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Trebuie neaparat sa consulti un medic! Lipsa poftei de mancare (anorexia, in termeni medicali) poate fi motivul multor afectiuni, de ex. a PARAZITOZEI INTESTINALE.
uite sa citesti cate ceva da?
http://sanatate.acasa.ro/......52099.html
Oricum du-te la medicul de familie sa iti dea o trimitere la sectia Gstroenterocolita din spital da? bafta!