| KatnissEverdeen a întrebat:

As putea vedea ce raspunsuri ale mele au fost votate amuzante, folositoare...etc. Daca se poate cum?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici la raspunsurile tale http://www.TPU.ro/utilizator/jsng/raspunsuri/ si da click pe fiecare intrebare! O sa vezi cum a fost votat raspunsul tau (daca a fost votat), problema este ca nu stii cine te-a votat. Sub raspunsul tau se afla voturile.

1 răspuns:
| KatnissEverdeen explică:

Stiam asta dar iti multumesc oricum... problema este ca am cam 240 de raspunsuri si sa ma uit la fiecare big grin... mai bine nu