| Maddie02 a întrebat:

As vrea niste status de deramagire, tristete, tradare. tradarea unei prietene. dezamagirea celei mai bune prietene(sau a unei prietene). plss

Răspuns Câştigător
| An0niiim a răspuns:

* Ca doar fum ramane din ceva frumous;] Nu uita ca prietenia e un compromis periculos
* Nu e loc de vorbe sickJ Subiectu`i incheiat;]
* Sh zboara`n amintiri ce curg pe obraz;] cand avea sh ea cu cine impartsi orice zambet sh orice necaz
* Dar degeaba...Nimic nu-ti iese straight face Esh pierdut : -J Cu amintirile celor pe care i`ai avut.Cu care te`ai batut.cu care ai crescut.
* Ai fost candva plapuma ce ma`nvelea peste noapte Tin sa te anunts ai fost de cea mai proasta calitate
* Si e normal sa fiu asa; ] cand de la cei dragi Auzeam in loc de sfaturi ''treaba ta ce faci : -J''
* Nu stiu ce respecti tu, eu respect alt nivel Nu oameni ce in momente grele isi dau refresh la caracter
* Se intamplaa` undeOri.sa simti k eshh a nimanui` ai vrea sa ceri un sfath` cuiva`.ai vrea.dar nu stii kui...tongue
* Îmi vine sa râd, am impresia ca esti tâmpita! Ce mortii tai ti-am facut sa nu dormi linistita?

* Iti zic fath`oo revino-ti in fire! E-o linie extrem de subtire intre indiferenta si nesimtire!

* Poti Face Orice... Inghite Si Taci, Si Afla... Cateodata Si "Prietenii" Sunt FALSI!♥
* Acum stiu cine mi-a fost aproape si m-a ajutat in toate!
* N`am sa uit de unde am plecat si sigur n`am sa`uit cine m`a tradat!
* Spune`ti doar atat : ''nu`mi pasa!'' oricarei lovituri ce se iveste in viata
* Tu spui "lasă, va trece tot", dar se întâmplă iarăşi. Atâtea faze de căcat din partea falşilor tovarăşi
* Şi cineva mi-a spus intr-o seară : O prietenie ruptă odată, nu se naşte a-2-a oară!

Funndaa?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Explica ca nu inteleg nimic ce ai scris tu acolo

| Autumnfeelings a răspuns (pentru GabiiHaș):

Statusuri despre tradeara unu prieten sau prietena

| GabiiHaș a răspuns (pentru Autumnfeelings):

Pffffffffff...bine,daca era legat de un baiat,stiam un milion de chestii.dar daca e de cea mai buna prietena, scuze, nimic nu-mi trece prin minte!