| dianafloricica a întrebat:

As vrea sa adopt si eu un pui de catel labrador nu ma intereseaza daca are sau nu vacinuri sau carnet de sanatate pot sa ii le fac eu va rog contactati-ma daca ma puteti ajuta pe id de mes diutza_ingeras@yahoo.com va rog frumos iubesc foarte mult animalele si imi doresc foarte mult un pui de catel as vrea sa fie pui labrador as vrea sa cumpar dar sunt preturi foarte mari va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pai de ce nu mergi la un centru de adoptii cu animale, sunt atatia care abia asteapta un camin

| LoveSelena a răspuns:

Si o prietena are un labrador si e foarte destept.Si da chiar sunt preturi mari atunci du-te la un centru de adoptie sau cauta pe internet pentru ca am vazut foarte multi oameni pe net care au catei si ii dau fara bani.Si eu am un caine si tot de pe net l-am luat. Sper sa te ajute raspunsul meu