| Alex12345678900987654321 a întrebat:

As vrea sa arat mai bine... adica sa fiu mai slab pentru ca sunt grasut si sa ma imbrac frumos.Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| adeluna a răspuns:

Gaseste un sport care iti place si alatura-te unei echipe. Te va mentine in forma si vei avea prieteni noi, in plus te va invata sa lucrezi in echipa, sa castigi si sa pierzi, disciplina, etc. In plus e dovedit stiintific ca sportul te face fericit. Ah, si intr-o echipa de obicei se poarta un echipament uniform, deci n-ar mai trebui sa te ingrijorezi in privinta hainelor. Oricum, atata vreme cat hainele nu sunt patate, decolorate, prea mici sau prea mari, si cat timp nu uiti ca Axe nu inlocuieste dusul crede.ma ca nu ai cum sa dai gres. Bafta!