| ioana375 a întrebat:

As vrea sa ma epilez inghinal acasa cu ceara insa nu stiu ce fel de ceara ar trebui sa folosesc... Voi ce ceara folositi, unde o pot gasi si la ce pret? Si ce ar putea folosi dupa pentru a preveni iritatiile?

Răspuns Câştigător
| miki93 a răspuns:

Pai iti iei ceara normala si singura nu stiu cat de bine te-ai putea epila, si iritatia o previi daca te dai cu spirt dupa ca sa dezinfectezi locul, stiu ca te ustura dar va trece repede senzatia.

1 răspuns:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Ceara de urechi