| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti care a fost varsta la care ati crescut mai mult, varsta la care ati stagnat, sau pana la ce varsta ati crescut fiecare
Mersi! big grin

3 răspunsuri:
| ApofissPapaya a răspuns:

In vara in care am avut 12 ani m-am dezvoltat foarte mult in inaltime, cand am inceput scoala am ramas uimita ca am niste colegi asa micuti. laughing Acum am 16 ani (sunt fata) si de abia 1, 67. Daca esti baiat, cred ca-ti vei da drumul sa cresti de pe la 13 ani pana pe la 17-18. Mananca echilibrat, fa sport si nu te ingrijora, totul vine de la sine! Numai bine! happy

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Eu la varsta de 11 ani am crescut foarte mult. In clasele 1-4 am fost cea mai mica din clasă, iar in clasa a 5 a am ajuns printre cei mai înalţi şi acum în a 8 a am ajuns să fiu din nou printre cei mai mici.

| WhiteFoxxy a răspuns:

Eu am crescut mult intr-a cincea, adica pe la 10-11 ani, si inca cresc. Acum am in jur de 1, 63 si ma astept sa ajung pe la 1, 68-1, 70, dar mai mult nu vreau XD. Inceraca sa dormi mai mult daca vrei sa fii inaltwinking