| StefanCristi55 a întrebat:

Am si eu o problema, legata de cresterea in inaltime( 16 ani si 1, 65,iar tata 1, 72),si am tot citit,m-am informat,si stiu cam ce am de facut,dar as avea nevoie sa-mi spuneti,daca puteti,care a fost varsta la care ati crescut mai mult,varsta la care ati stagnat, sau pana la ce varsta ati crescut fiecare

6 răspunsuri:
| StefanCristi55 explică:

Mai astept raspunsuri!

| CominxIonut a răspuns:

Pana la 20 de ani in inaltime si dupa in latime happy la 16 ani e destul de bine 1, 65 o sa faci in jur de 1.75-185 pana la 19-20 de ani cred...

| pddan a răspuns:

Salut,
cel mai mult am crescut intre 16-17 ani: aproximativ 18 cm; pe la 18 gata doar 1 sau 2 cm; la 16 ani aveam 1.60 la 18 ani m-am oprit la 1.81; tata avea in jur de 1.65

| StefanCristi55 explică (pentru pddan):

Super tarewinking

| StefanCristi55 explică (pentru pddan):

Si ai facut(faceai) vreun sport?

| pddan a răspuns (pentru StefanCristi55):

In jur de 5 ore pe zi afara fotbal, tenis de picior, de camp etc.
deci mult sport, poti sa iei vitamine.