| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti care a fost varsta la care ati crescut mai mult, varsta la care ati stagnat, sau pana la ce varsta ati crescut fiecare(doar la baieti ma intereseaza!)

Mersi!

9 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

De la 14 la 17

| StefyBoy a răspuns:

Depinde de gene, de exemplu am un prieten care e cu 3 luni mai mare si e mai inalt cu 15 cm si unul care e la fel de mare si e pitic de 1, 20 Metri...Asa ca la fiecare depinde, nu te poti inalta ca vrei, majoritatea se inalta pana la urma si ajung la 1, 80+ dar unii raman la 1, 70-, nu incerca sa cresti, cresterea vine natural. Nu observi schimbari ca te vezi zilnic, dar tu cresti cu timpul, daca cresti cu 70cm deodata (exagerezwinking ) nu mai cresti dupa aceea

| dnk10 a răspuns:

Eu m-am inaltat mai greu. Pe la 17 ani aveam 1, 74-1, 75... intre timp (aproape 19 ani) am ajuns la o inaltime de 1, 84 happy. Deci fiecare are ritmul lui... cunosc baieti care s-au inaltat foarte mult pana la 14-15 ani, iar dupa aproape deloc.

| MixTape a răspuns:

Eu la 13 ani aveam 1.50 si acum la 14 am 1.70 chiar mai mult...Nu te ingrijora fiecare creste cand ii vine timpul

| CosminTheWin a răspuns:

Eu de mic am fost inalt pentru varsta mea...Dar am crescut mult pe la 10-11 ani

| Cristi19991999 a răspuns:

Nu se stie eu am 13ani aproape 14 si am 1, 50 eu acum mam mai inaltat am prieteni cu mine in clasa care au 12 ani si au 1, 68-1, 70 depinde de organsm funda plz:*

| Stefan_Codrin_1999 a răspuns:

Eu m-am inaltat pe la12-14 ani si as zice ca pe la 16-17 ani crestere se va opri.
Sper ca am fost de ajutor.

| StefanCristi55 a răspuns (pentru Stefan_Codrin_1999):

Am 16-17 ani, nu prea ai fost laughing Stai linistit, glumeam

| Allrx a răspuns:

Pe la 13-14 ani m-am inaltat destul de mult laughing