| Laliiiii a întrebat:

As vrea sa stiu ce imi recomandati pe scoala daca voi fi a7-a si am nevoie de: un ghiozdan sau geanta pe umar, penar cu fermuar cu elastice din alea unde iti aranjezi lucrurile sau cu fermoar unde doar ti le bagi si ce firma buna de pixuri imi recomandati?
plz
Funda

2 răspunsuri:
| Plushul a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti iei un ghiozdan pentru ca o geanta pe umar este incomoda, penar cu fermoar cu elastice pentru ca sa iti gasesti ustensilele mai repede iar o firma de pixuri ar fi Pensan My-King Gel sunt foarte bune si e pix cu gel. Funda?

| Laliiiii explică (pentru Plushul):

Mi astept mniste rasp