| kurtcobain a întrebat:

As vrea si eu niste idei...in ce sa ma costumez de halloween, ce site-uri cu decoratiuni handmade de halloween stiti? sau pur si simplu niste idei de decoratiuni!

Răspuns Câştigător
| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Ai putea sa te costumezi in vampir,vrajitoare,zombie,pisica, fantoma(nu din aia cu cearceaf, pictata) etc.
Pentru decoratiuni scrie pe google:egirl.ro(casa ta teritoriul fantomelor).Si daca vrei si retete uita-te la calificativ.ro(Retete de Halloween).Sau poti sa te uiti tot pe egirl.ro la retete cu dovleci si altele etc...

3 răspunsuri:
| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Te poti costuma in:Vampir,zombie,vrajitoare,varcolac,zeita cu cateva bandaje pe ea,indianca,tiganca,o fata gen Frankenstein,femeia pisica,harpie(femeie pasare), extraterestra de pe ce planete vrei tu, etc...
De decoratii:Egirl.ro(casa ta teritoriul fantomelor), calificativ.ro(decoratii,retete,povesti,istoria halloween-ului).
Sper ca te-am ajutat!
Fundita?

| AlecsandraMN a răspuns:

Eu m-am costumat în țigancălaughing