| Loreee_9776 a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri mai noi... dau fundita la cele mai fainewinking:*:*

2 răspunsuri:
| Andreea256 a răspuns:

Astea le inventez pe loc sper sa iti placalaughing
!big grinND ori iti canta draci live
2:Team iubit a trecut nu mai ma intereseaza
3:smugTe crezi destept vino si aratami
4:Te intereseaza? nu cred poti pleca lasa-ma in pace.
Tiau placut laughing nu am gandit ceva pe moment.

| RareshKoennigsing a răspuns:

Uite aici cateva: 1.Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit 2.Femeile...sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt ocupate iar cele libere sunt pentru handicapati. 3.Je m'appelle Vasile Mure Je veni de la padure Je gasi nevasta-n pat Se randez vous cu-n alt barbat Quand je preparai ciomagu' Mon amie sarise gardu' Il tombeau dans la urzici Sur son cur numai basici! daca mai vrei intra pe www.statusuri.ro Funda:D?