| Nutellajustforme a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca este adevarat ca o sa apara sezonul 4 din H2o. Nu puneti raspunsuri penibile cum ar fi " Emma a fost calcata de o masina " daca a fost calcata cum de joaca in PLL si TVD? Sau " Cleo a murit drogata " si acum e personaj principal in TSC? Sau sa spuneti ca sunt o obsedata, eu doar vreau sa stiu. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SecretName03 a răspuns:

Da, o sa apara. Se zvoneste ca va reaparea Emma{Claire Holt}. Dar normal ca vor mai aparea si alte personaje.
Cand va aparea?
La americani a aparut deja de cateva luni, dar nu stiu cat dureaza pana apare si la noi. cred ca pe la sfarsitul lui august, inceputul lui septembrie o sa apara.