| RalukDanyella a întrebat:

Hey.vreau sa stiu daca chiar au murit emma si cleo din h2o.dau funda:*

7 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Cine scoate stirile astealaughing Nu, actritele sunt in viata happy Cat, priveste H2O,probabil ca actritele au vrut sa ia parte din proiecte mai serioase, de aceea nu va mai fi un alt sezon...

| sireneleh2o a răspuns (pentru SuperMagicSmile):

Nu a murit nimeni daca murea ema nu mai putea sa juace in sezonul 3 the vampire diaries si daca murea cleo nu mai putea sa juace in sezonul 3 din sirenele h2o asa ca na murit nimeni dar oricum sezonul 3 e super ma uit in fiecare zi ma uit pe internet si infiecare seara la televizor la ora 12 dar oricum daca vrea cineva sa se uite si nu incepe sa asteptati putin adica casa ma intelegeti mai bine incepe du pa ce se termina spioanele oricum iti garantez ca nu ie adevarat ca au murit ema si cleo iti spun eu ca n-are cum ca daca murea nu mai avea cum sa apare la televizor adica cleo nu putea sa fie in sirenele h2o sezonul 3 si ema nu putea sa fie in the vampire diaries sezonul 3 asa ca nu e adevara si nimeni nu crede si nu e adevarat

| Đϋffγ a răspuns:

Nu au murit. Sunt doar niste zvonuri neadevarate straight face

| CHryStine a răspuns:

Pe langa stirile neadevarate mai sun cele adevarate. Dupa cum stiti Claire Holt a jucat in sezonul 3 din The Vampire Diaries, iar Phoebe Tokin o sa apara in sezonul 4.

| raresbarbier a răspuns:

Nu a murit

| byby34 a răspuns:

Nu nau murit!

| Çคty a răspuns:

Nu a murit niciuna big grin

sunt doar zvonuri care nu sunt adevarate happy

Claire Holt (Emma) a renuntat la serial pentru ca a acceptat sa filmeze pentru filmul The Messenger 2, iar Phoebe Tonkin (Cleo) este foarte bine, nu are nimic