| al9264 a întrebat:

Aseara (15 noiembrie) am vazut o transmisiune-pirat pe kanalD. Era secventa aia cu Teo care prevesteste publicitate, apoi ecranul a inghetat, s-a intrerupt si apoi cineva a zis in engleza cu subtirare "Aceasta e o transmisiune pirat". Apoi a aparut mutra unuia care a zis dintr-o camera luminata de un simplu bec "Zeita -nu mai stiu cum o chema- traieste..." Pe urma si-a revenit. Care e treaba cu asta? Ce o insemna?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ai vazut... te crezi in filme? laughing

| OtakuShoujo a răspuns:

Si eu am vazut asta. Eu stiu ca zicea ceva de Districtul 13.