| GabrielaaW a întrebat:

Aseara am visat o cruce care lua foc. Are vreo semnificatie sau e pur si simplu un vis?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa mai lasi filmele horror si sa nu mai bagi in seama toate prostiile.Eu pentru faptul ca am visat ca aveam o sticla de parfum in loc de nas si borcane pe post de urechi ar trebui sa intru in depresie?laughing E doar un vis, fara insemnatate.Sub constientul o ia razna in timp ce dormi.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vis ca oricare altul asa ca terminati cu intrebarile astea, niciun vis nu inseamna nimic.

| christall a răspuns:

Duhovnicul meu spune ca visele se uita dimineata. E un vis si atat.

| Dragos331 a răspuns:

Nu înseamnă nimic happy În mintea multor oameni este întipărită ideea asta că visele ar insemna ceva, de fapt nu au nici o semnificație