| fluturash_4893 a întrebat:

Asi vrea si eu sa ma ingras cat mai repede dar nu mai stiu cum sa mai incerc ce sa mananc ce sa fac nu conteaza ce doar sa ma ingras magar 6 kg rog ajutati-ma vot pentru cele mai multe sfaturi si fundita

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PolistuX a răspuns:

Bine inn primul rand dc vrei sa te ingrasi 6kg?! adica wtf!? noi toti incercam sa scapam de calori si vrem sa fimi cat mai slabi si mai bine facut iar tu vrei sa te ingrasi ...CIUDAT...dar totusi hai sa iti si raspund la intrebare :1.de exemplu poti sa tragi de fiare(la sala).dc? pentru ca muschi sunt mai grei decat grasimea si asa ca daca faci acest lucru in vreo 2-3ani vei fi mai gras cu 6kg.ps:da sa mergi la sala nu sa faci sport in aer liber ca ala nu te ingrasa de loc.2. poti sa mananci toate tampenile si toate grasimile care iti trec prin cap si sa lenevesti toata ziua pe scaun sau in pat.3.sa mananci mult seara inainte de culcare.4.sa consumi sucuri acidulate cu multe zaharuri.5.sa mananci multe dulciuri.6.sa razi si sa zambesti intruna pentru ca rasul si zambitul (cica)ingrasa
P.S.:scuze ca am lungit ata rasp da asa is eu vb mai mult